Bayern München 2-0 Paris Saint-Germain, ide u četvrtfinale ukupnim rezultatom 3 prema 0

Baye München je 8. ožujka kod kuće svladao Paris Saint-Germain s 2-0. Choupo-Moting i Gnabry u Dresovi FC Baye München postigli su po 1 pogodak.

Prvi pogodak na utakmici pojavio se tek u 61. minuti: Goretzka i Müller sklopili su suradnju kako bi dobili loptu od Verrattija na rubu šesnaesterca, zatim je Goretzka ubacio, Choupo-Moting guuo i pogodio, Baye 1-0! 89. minuta, Verratti je izgubio loptu u petercu, Cancelo je uzvratio dodavanjem, a onda je Gnabry ubacio lijevu stranu šesnaesterca i pogodio, Baye 2-0!

Iako je Baye slavio 5 puta u proteklih 6 susreta, Pariz je u prvom kolu kod kuće izgubio 0:1 od Baye Münchena. Ali u sljedeće 3 utakmice Ligue 1, Pariz je pokazao dobru igru, Messi i Mbappé zajedno su dali 8 golova. Stoga su neki navijači u Jeftini Dres Paris Saint-Germain s nestrpljenjem očekivali vidjeti Messija i Mbappéa kako pomažu Parizu da prođe u četvrtfinale. No, igrači Baye Münchena vrlo su čvrsto branili Mbappéa i Messija, a nekoliko udaraca Mbappéa je uništeno. Pariz, koji je isticao osobne sposobnosti, izgubio je od momčadskog rada Baye Münchena. Nakon utakmice na stadion je uletio jedan navijač Parižana koji kao da je izrazio nezadovoljstvo Messijem.

Ovo je četvrta uzastopna sezona da se Baye plasirao u četvrtfinale Lige prvaka. Do sada je Baye dobio svih 8 utakmica Lige prvaka ove sezone, s ukupnim rezultatom 21-2, završio 7 čistih susreta, uključujući dva protiv Barcelone i Intera iz Milana.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Dresovi FC Bayern München,Jeftini Dres Paris Saint,Germain, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 63 تاريخ : پنجشنبه 18 اسفند 1401 ساعت: 11:29