Premier liga: Liverpool pobeđuje Leeds United 6-1

ساخت وبلاگ

Liverpool je 17. travnja ostvario veliku pobjedu u Premier ligi, pomeo Leeds United kod kuće 6:1. Salah i Jota postigli su po dva gola. Liverpool je već 4 kola bez pobjede, tako da ova velika pobjeda jako veseli sve navijače koji nose Jeftini Dres Liverpool.

U 35. minuti prvi je postigao Gakpo, a 4 minute kasnije Salah je primio dodavanje Jote, Liverpool 2:0! U 47. minuti Leeds United uzvratio je golom, ali 5 minuta kasnije Jota je zabio u mrežu, Liverpool 3:1! Bilo je još vremena da Liverpool zabije golove, redom su pogađali Salah i Jota. Nunez je u 90. minuti primio dodavanje od Aolda i uspio u ofsajdu. Rezultat je popravljen na 6:1.

Trener Liverpoola Klopp je nakon utakmice rekao: "Mislim da je ovo najbolja utakmica koju smo odigrali ove sezone. Natjerali smo protivnika na mnogo pogrešaka i zabili prekrasne golove. Što se tiče kontranapada visokog pritiska, mislim da je to najbolje što je bilo u desetljećima." Sada je Liverpool na 8. mjestu s 47 bodova, 2 boda iza Brightona.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Jeftini Dres Liverpool, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 80 تاريخ : سه شنبه 29 فروردين 1402 ساعت: 16:30