Chelseajev niz od pet poraza u svim natjecanjima

Chelsea je 26. travnja kod kuće dočekao Brentford. U prvom poluvremenu Azpilicueta je postigao autogol. U drugom poluvremenu gostujući tim Mbumo pogotkom je ovjerio pobjedu. Bluesi su na kraju izgubili 0-2. U utakmici je Lampard vodio momčad do niza od pet poraza u svim natjecanjima. Navijači u Chelsea Nogometni Dresovi otupjeli su od razočaranja.

Otkako je Lampard preuzeo Everton u veljači 2022., njegova je momčad izgubila 24 utakmice u Premier ligi, više nego bilo koji drugi menadžer u istom razdoblju. Lampardov postotak pobjeda u Premier ligi ove sezone je samo 13%. Vodio je Everton i Chelsea u ukupno 23 utakmice i ostvario samo 3 pobjede. Ostatak ima 6 remija i 14 poraza.

Chelsea je ispisao još jednu seriju sramotnih rekorda. Ove sezone su u 32 kola Premier lige zabili samo 30 golova. Ovo je podatak o najslabijem broju bodova momčadi u prvoj ligi od sezone 1923./24. Klub je prvi put od 1993. doživio pet uzastopnih poraza u svim natjecanjima. Chelsea je u svim natjecanjima ostvario osam pobjeda, a Lampard je izgubio pet utakmica zaredom otkako je preuzeo dužnost. U sedam utakmica u travnju Chelsea je postigao samo jedan gol. Uoči utakmice, prema pisanju brojnih britanskih medija, očekuje se da će Pochettino postati novi trener Chelseaja, a dvije strane će uskoro postići dogovor.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Chelsea Nogometni Dresovi, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 75 تاريخ : پنجشنبه 7 ارديبهشت 1402 ساعت: 17:15