Liga prvaka: Manchester City 1:1 Bayern, Bayern ispao

19. travnja, u drugom kolu četvrtfinala Lige prvaka, Baye München je kod kuće izjednačio Manchester City 1:1, ukupnim rezultatom 1:4 završio je Bayeov put u Ligi prvaka, dok se Manchester City probio među prvake Četvrti put lige, u polufinalu će se susresti s Real Madridom, što je oduševilo kako navijače u Manchester City Nogometni Dresovi tako i one u Real Madrid Nogometni Dresovi.

18. minuta, Harland je bio u dobroj prilici, ali ga je sapleo Upamecano. Sudac je izravno dao crveni karton, ali ga je poništio jer je VAR potvrdio da je Harland bio u ofsajdu. 35. minuta Gündoğan je iznenada pucao, ali je Sommer zaustavio. Upamecano je dobio žuti karton zbog igranja rukom, a Manchester City je dobio penal, ali ga je Harland promašio. 57. minuta, De Bruyne je dodao loptu Harlandu, ovaj brzim potezom izbacio je Upamecana iz ravnoteže, a onda je Harland pogodio, Manchester City 1:0! 80. minuta, Akanjijevo igranje rukom Bayeu penal, Kimmich ga je pogodio, Baye 1:1.

Ova utakmica bila je puna "mirisa baruta" sa 9 žutih kartona. Bayeov trener Tuchel dobio je dva žuta kartona i izbačen je s terena. Baye je ove sezone ispao iz Lige prvaka i Njemačkog kupa te ima samo 2 boda ispred Dortmunda na ljestvici Bundeslige, što zabrinjava mnoge navijače koji nose FC Baye München Nogometni Dresovi.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Manchester City Nogometni Dresovi,Real Madrid Nogometni Dresovi,FC Bayern München Nogometni Dresovi, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 72 تاريخ : پنجشنبه 31 فروردين 1402 ساعت: 19:17