Liverpool je u gostima pobijedio Ajax 3-0 i plasirao se u skupinu Lige prvaka šest uzastopnih sezona

ساخت وبلاگ

Dana 26. listopada, u 5. kolu Lige prvaka, skupina A, Liverpool je svladao Ajax 3-0 i prošao u nokaut jedno kolo ranije. Navijači u Dresovi Liverpool bodrili su svoj voljeni tim.

Liverpool nije igrao lako protiv Ajaxa. Omjer posjeda lopte bio je 50,8% naprema 49,2%, omjer šuteva 13 naprema 11. U 1 minuti na početku utakmice Ajaxov Berghuis je pogodio vratnicu, a potom je snažne udarce Sancheza i Tadića obranio Liverpoolov vratar Alisson. Liverpool je u prvom poluvremenu bio prilično pasivan, sve do 42. minute kada je Salah postigao pogodak. U 4. minuti drugog poluvremena Robertson je uputio precizan dugi pas, a zatim je glavom zabio Nunez. 3 minute kasnije Salah je asistirao, a Elliott pogodio za pobjedu Liverpoola.

Sezona 2017-18 bila je prvi put da je Liverpool sudjelovao u Ligi prvaka pod vodstvom Kloppa, a sada je Liverpool ušao u nokaut fazu Lige prvaka 6 uzastopnih sezona. Ovo je ujedno i najduži niz za Liverpool u nokautu otkako je Liga prvaka restrukturirana.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Dresovi Liverpool, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 99 تاريخ : جمعه 6 آبان 1401 ساعت: 19:37