Manchester City je pobijedio Fulham 2-1, privremeno prvi na ljestvici Premier ligue

U 15. kolu Premier lige 5. studenog 2022./23. Manchester City je kod kuće pobijedio Fulham rezultatom 2-1, Alvarez je postigao 1 gol, a Haaland je pogodio jedanaesterac.

U 17. minuti Gündoğan je izveo direktan ubacio, a Alvarez s 12 metara s desne strane šesnaesterca ubacio u mrežu. U 28. minuti Cancelo je matirao Wilsona u šesnaestercu, a Pereira je realizirao jedanaesterac za Fulham za 1-1. U drugom poluvremenu De Bruyne je ubacio iskosa s lijeve strane, a Haaland glavom zabio, ali je isključen zbog ofsajda. U 95. minuti Robinson je u šesnaestercu posuo preko De Bruynea. Harland je u Dresovi Manchester City izveo jedanaesterac u donji lijevi kut. Manchester City je pobijedio 2-1.

Manchester City se protiv Fulhama suprotstavio 18 puta, uz 15 pobjeda i 3 remija. Ovom pobjedom Manchester City ima bod više od Arsenala i privremeno je na vrhu ljestvice. Manchester City i Arsenal još se nisu sastali ove sezone. Hoće li Manchester City do kraja sezone osvojiti tri uzastopna naslova u Premier ligi ili će Arsenal nakon 19 godina ponovno osvojiti naslov u Premier ligi?

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Dresovi Manchester City, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 67 تاريخ : دوشنبه 16 آبان 1401 ساعت: 20:04