Povratak pobjede Plavo-bijelih, Argentina 2-0 Meksiko

Argentina je 26. studenog u drugom kolu skupine C svladala Meksiko s 2-0 i izborila prvu pobjedu na Svjetskom prvenstvu u Kataru. Messi i Enzo zabili su po 1 gol, a Messi je dao i 1 asistenciju. Mnogi obožavatelji koji su nosili Dresovi Messi bili su uzbuđeni i plakali su.

22. minuta, Meksiko lopatom ruši Acuñu i dobiva žuti karton. Ritam utakmice bio je žestok, dvije strane su se sukobljavale između napada i obrane, ali nijedna nije pronašla savršenu priliku za pogodak. Navijači u Dresovi Argentina Reprezentacije bili su nervozni.

50. minuta, Argentina je dobila slobodan udarac u prednjem polju, ali je Messi izbio loptu previsoko. 63. minuta, Messi je primio dodavanje od Di Maríje, potom je malo zaustavio loptu i napravio prekrasan svjetski mah. U 87. minuti Messi je asistirao Enzu Feándezu koji je ušao s klupe i pogodio golom. Na kraju je Argentina slavila s 2-0 i popela se na drugo mjesto u skupini C.

Jučer je bila i godišnjica Maradonine smrti. Godine 1986. Maradona je predvodio Argentinu da osvoji Svjetsko prvenstvo u Meksiku. Danas je Messi vodio Argentinu i pobijedio Meksiko, postigao svoj osmi pogodak na Svjetskom prvenstvu i izjednačio Maradonin rekord.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Dresovi Messi,Dresovi Argentina Reprezentacije, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 73 تاريخ : دوشنبه 7 آذر 1401 ساعت: 11:45