Manchester United 3-0 Nottingham Forest, više prešutnog razumijevanja bez Ronalda

ساخت وبلاگ

U 20:00 sati po lokalnom vremenu 27., borci u Manchester United Nogometni Dresovi započeli su svoju prvu utakmicu Premier lige nakon Svjetskog prvenstva. Igrali su protiv Nottingham Foresta na Old Traffordu.

U prvom poluvremenu, Eriksson Rashford je guuo udarac za izlazak iz mrtve točke, zatim je Martial pucao nisko za povećanje rezultata, a Yatesov udarac glavom je odbijen; u drugom poluvremenu Casemiro je asistirao Fredu za pobjedu. Na kraju, pobjeda Manchester Uniteda 3:0 i niz od 2 pobjede u ligi. Nakon što je Ronaldo napustio momčad, ofanzivni učinak Manchester Uniteda u prednjem polju očito je bio bolji, a suradnja je bila glatkija. Možda je ispravna odluka da Manchester United raskine ugovor s Ronaldom.

Također nakon 15 kola natjecanja Manchester United je privremeno peti s 29 bodova, a Chelsea osmi s 5 bodova razlike. Arsenal je nastavio voditi s 40 bodova nakon pobjede prethodnog dana s 13 pobjeda, 1 remijem i 1 porazom. Branitelj naslova Manchester City, koji je imao utakmicu manje, zaostao je 8 bodova.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Manchester United Nogometni Dresovi, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 74 تاريخ : چهارشنبه 7 دی 1401 ساعت: 20:45