Liverpool 1-3 Brentford, završile su 4 uzastopne pobjede u ligi

U prvoj utakmici 19. kola Premier lige Liverpool je izazvao Brentford na Brentford Community Stadiumu. Na kraju su tinejdžeri u Liverpool Nogometni Dresovi izgubili 1-3 na gostovanju kod Brentforda, čime je prekinut niz od 4 pobjede u ligi.

Nunez je u prvom poluvremenu promašio vratara na startu i izbio s gol-crte Ben Meea. Tada je Konate slučajno zabio autogol, a Wissa nakon ispucavanja zabio dva gola. U drugom poluvremenu pogodak Nunesa nije bio valjan zbog ofsajda, Aold je glavom asistirao Chamberlainu za uzvrat, a Mbeumo je zabio za pobjedu.

Liverpool je nakon poraza nastavio na šestom mjestu, a Brentford je porastao na sedmo mjesto nakon 3 boda, 2 boda iza Liverpoola. Ove sezone, Brentford je igrao vrlo dobro protiv BIG6 timova i izgubio je samo 0-3 od Arsenala.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Liverpool Nogometni Dresovi, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 81 تاريخ : سه شنبه 13 دی 1401 ساعت: 18:10