Ligue 1: Paris Saint-Germain 2-0 poraženi Angers SCO

11. siječnja, 18. krug Ligue 1 u sezoni 2022-2023, Paris Saint-Germain kod kuće pobijedio je Angers 2-0. Ekitik i Messi u Dresovi Paris Saint-Germain postigli su po 1 gol.

Pete minute, Mukiele je ušao u kazneni prostor, Ekitike je uzeo prolaz i pucao u rezultat, Paris Saint -Germain 1-0. 23. minutu, Messi je prenio loptu Ramosu, ali potonji je glavom spasio golman. 33. minutu, Messijev je pogodak spasio golman. 72. minutu, Mukiele je prošao loptu Messiju, a Messi je guuo i postigao pogodak, ali sumnjao se u ofsajd, sudac je potvrdio da je gol bio valjan nakon gledanja VAR -a. 83. minutu, Neymar je uzeo prolaz od Messija i upucao loptu u gol, ali sudac je navodio da je nevaljano zbog ofsajda. Na kraju, Paris Saint -Germain osvojio je Angers 2-0.

Ovo je prva igra nakon što je osvojio trofej Katara Svjetskog kupa. Mnogi obožavatelji na mjestu događaja držali su Dresovi Messi. U ovoj je igri Messi postigao 1 gol i prošao 54 puta, od kojih je 45 uspješno. U 54 utakmice nakon što se pridružio Parizu postigao je 24 gola i asistirao 28 puta. U pet glavnih liga Messi trenutno ima 696 golova, vezao je Ronaldov rekord.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Dresovi Paris Saint,Germain,Dresovi Messi, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 85 تاريخ : جمعه 23 دی 1401 ساعت: 14:41