Premier League: Liverpool 0-3 Brighton

ساخت وبلاگ

Liverpool je 14. siječnja u 20. kolu Premier lige gostovao kod Brightona. Liverpool je u drugom poluvremenu primio 3 gola zaredom i izgubio 0-3. Mnogi navijači u Dresovi Liverpool napustili su stadion s velikim razočaranjem.

47. minuta, Matip je dodao loptu iz zaleđa, ali je izblokiran, s dva dodavanja Brighton je proslijedio loptu u šesnaesterac. Lallana je ubacio ravno u prednje polje, a Kaoru Mitoma na lijevoj strani je prošao slično šutu, a zatim je March guuo loptu s leđa i zabio u prazan gol. Brighton 1-0. 53. minuta Evan Ferguson uputio je direktan pas u vezni red, March je primio loptu i ušao u šesnaesterac, a zatim pucao lijevom nogom i zabio dalji kut. Brighton 2-0. 81. minuta, Brighton je ubacio aut s prednje strane u šesnaesterac, March je šutirao glavom, potom je Welbeck pokupio loptu na desnoj strani šesnaesterca i prošao Gomeza, a zatim pucao desnom nogom i zabio. Brighton 3-0 Liverpool.

Liverpool je doživio niz od dva poraza u prvenstvu i trenutno ima 28 bodova te je pao na 9. mjesto na ljestvici.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Dresovi Liverpool, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 108 تاريخ : دوشنبه 26 دی 1401 ساعت: 18:52