Paris Saint-Germain 2-1 Toulouse, 2 prekrasna gola Messija i Achrafa, Mbappéa i Neymara nema

Dana 4. veljače, u 22. kolu Ligue 1, Paris Saint-Germain je kod kuće svladao Toulouse 2-1 i preokrenuo rezultat nakon zaostatka od jednog boda. Achraf i Messi u Dresovi Paris Saint-Germain, svaki je postigao prekrasan svjetski val. Mbappé i Neymar su bili odsutni zbog ozljeda.

Paris Saint-Germain koristio je formaciju 4-3-1-2. Messi i mladi Ekitike kao dvostruke strijele, Vitinha se pojavio na poziciji veznog igrača. 20. minuta, veznjak Toulousea Van den Boomen iz slobodnog udarca, Toulouse 1:0. 37. minuta, Achraf je ubacio loptu i lijevom nogom zabio prekrasan svjetski val, Paris Saint-Germain 1:1. 58. minuta Achraf je driblao loptu na vrh šesnaesterca, onda je Messi brzo krenuo u priliku, čim je primio loptu odmah je sjajno šutirao i pogodio za 2:1 Paris Saint-Germaina. Rezultat je održan do kraja, Messijeva briljantna izvedba dokazala je onim navijačima koji su nosili Jeftini Dres Paris Saint-Germain da iako nema Mbappéa i Neymara, ova momčad usredotočena oko Messija i dalje može biti moćna!

Messi je dobio 9 poena nakon što je uz 6 šuteva, 6 uspješnih driblinga i 7 ključnih dodavanja sva tri podatka bila najveća na utakmici. Izboik Galtier rekao je da je ova utakmica pokazala da Messi ne samo da može zabijati golove, već i stvarati prilike svojim suigračima. Kad uzmu Messija kao jezgru, momčad pokazuje prilično dobru borbenu učinkovitost. Messi, koji ima skoro 36 godina, još uvijek iznova oduševljava obožavatelje u Dresovi Messi diljem svijeta svojom prekrasnom izvedbom. Tko neće voljeti kralja Messija?

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Dresovi Paris Saint,Germain,Jeftini Dres Paris Saint,Germain,Dresovi Messi, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 67 تاريخ : يکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت: 19:27