Liverpool 0-3 Wolves, imaju li Redsi još šanse ove sezone?

4. veljače, 22. kolo Premier lige, Liverpool 0-3 protiv Wolvesa, bez pobjede u četiri uzastopna kola. U usporedbi s učinkovitošću Wolvesa, činilo se da igrači u crvenim Dresovi Liverpool ne mogu igrati.

5. minuta, Sarabia u dresu Wolvesa, uputio je dugi pas s desne strane, potom je Hee-Chan Hwang ubacio u šesnaesterac i vratio u obuti trokut. Matip iz Liverpoola odbio je loptu u vlastiti gol momčadi. Vukovi 1-0! 12. minuta, Cunha je ubacio s donje crte, Joe Gomez je glavom probio, Kilman je drugi udarac glavom izbio, a Craig Dawson primio je loptu i zabio. Vukovi 2-0. 71. minuta, Moutinho krade loptu i pokreće kontru, Adama Traoré ulazi u šesnaesterac i centrira, a onda Ruben Neves ubacuje loptu i gura u gol. Wolvesi vode 3-0.

Liverpool je primio 9 golova u tri uzastopna gostovanja u Premier ligi, zauzimajući 9. mjesto u Premier ligi. Ovaj zimski prozor nisu nadoknadili veznjaka. Van Dijk se još uvijek oporavlja od ozljede. Liverpool je pokazao lošu napadnu završnicu, a obrana je često griješila i gubila golove. Raspoloženje onih navijača u Jeftini Dres Liverpool mogu razumjeti samo navijači Chelseaja.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Dresovi Liverpool,Jeftini Dres Liverpool, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 83 تاريخ : دوشنبه 17 بهمن 1401 ساعت: 19:22