Manchester City i Manchester United pobjeđuju

12. veljače navijači u Manchesteru imali su sjajan dan, bilo da su nosili Dresovi Manchester City ili Dresovi Manchester United. Manchester City je kod kuće svladao Aston Villu 3:1; Manchester United svladao je Leeds United 2:0.

U prošlom kolu Manchester City je izgubio od Tottenhama. Ovaj put su promijenili momčad kao rijetko koja trojka. 4. minuta, Mahrez je izveo koer, Rodri je glavom prebacio loptu i pogodio, Manchester City 1:0. Potom je golman Ville Martinez sjajno obranio udarac Gündoğana. 39. minuta Harland je iskoristio priliku uz pogrešku protivničkog udarca glavom, mio prošao kroz sredinu šesnaesterca, a onda je Gündoğan guuo loptu na prazan gol i zabio. Manchester City 2:0. Na kraju prvog poluvremena fauliran je Grealish, Manchester City je izborio jedanaesterac, Mahrez ga je pogodio, Manchester City 3:0. Villa je u drugom poluvremenu zabila gol, a na kraju je Manchester City slavio 3:1.

Istog dana Manchester United igrao je u gostima protiv Leeds Uniteda. 80. minuta, Rashford je glavom pogodio za 1-0 Manchester Uniteda. 5 minuta kasnije mladi Ganacho ulazi s klupe, gura i zabija. Na kraju je Manchester United slavio 2-0. Iako nije bilo lako pobijediti u ovoj utakmici, upoost momčadi impresionirala je sve navijače u Jeftini Dres Manchester United.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Dresovi Manchester City,Dresovi Manchester United,Jeftini Dres Manchester United, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 80 تاريخ : سه شنبه 25 بهمن 1401 ساعت: 19:07