Premier liga: Arsenal 1:3 Manchester City, Manchester City prvi na ljestvici!

ساخت وبلاگ

15. veljače u dopunskoj utakmici 12. kola Premier lige, vrhunskoj borbi između crveno-bijelih Arsenal Nogometni Dresovi i plavo-bijelih Manchester City Nogometni Dresovi, Arsenal je na svom terenu izgubio od Manchester Cityja 1:3. Saka je zabio 1 penal za Arsenal, dok su De Bruyne, Grealish i Haaland zabili po 1 gol za Manchester City, a Haaland je postigao svoj 26. gol ove sezone u ligi. Manchester City se bodovno izjednačio s Arsenalom i izbio na prvo mjesto s golom prednosti.

U prvoj minuti Nketiah je ušao u kazneni prostor i pucao iz malog kuta, ali je bio blokiran, a onda je Xhaka pucao, ali previsoko. 22. minuta, Zinchenko je ubacio s lijeve strane, onda je Nketiah šutirao glavom, ali nije uspio. 24. minuta, Ederson je izbacio loptu, Takehiro Tomiyasu pritisnut Glarishom, strašno je pogriješio dodavši loptu De Bruyneu, ovaj je brzo zabio, Manchester City 1:0, navijači u Jeftini Dres Manchester City na tribinama ludo slavili! 27. minuta Martinelli se probio i ubacio, a onda je Takehiro Tomiyasu pucao, ali previsoko. 40. minuta, Xhaka je prošao, a Nketiah je iz malog kuta ubacio s lijeve strane šesnaesterca, ali je Aké izbio. Sudac je pokazao da je Ederson srušio Nketiaha i dosudio kazneni udarac, Saka ga je pogodio za 1-1. 50. minuta Manchester City je izveo slobodan udarac, Rodri je glavom ubacio loptu, ali je pogodio gredu.

56. minuta, Gabriel je zagrlio i guuo Harlanda u šesnaestercu, sudac je dosudio jedanaesterac, no VAR je potvrdio da je Harland prvi bio u ofsajdu, pa su kazneni udarac i žuti karton poništeni. 65. minuta Takehiro Tomiyasu je ubacio s desne strane, ali Nketiah je bio nešto sporiji. 69. minuta, pogriješio je Zinchenko, srećom vratar Ramsdale je obranio loptu prije nego što je Harland pucao. 72. minuta, Gabriel je pogriješio u zaleđu, ubacio ga je De Bruyne, nakon uzastopnih centaršuta Harlanda i Gündoğana, Glarish se probio s lijeve strane šesnaesterca i zabio. Manchester City 2-1. 82. minuta, Gündoğan je izveo direktan ubačaj, De Bruyne je ubacio s desne strane šesnaesterca, Harland je zaustavio loptu pa guuo i pogodio, Manchester City 3-1. 88. minuta, Nketiah glavom promašuje gol. Na kraju je Arsenal izgubio 1-3 od Manchester Cityja.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Arsenal Nogometni Dresovi,Manchester City Nogometni Dresovi,Jeftini Dres Manchester City, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 81 تاريخ : پنجشنبه 27 بهمن 1401 ساعت: 11:29