Liga prvaka: Manchester City 1-1 Leipzig, Mahrez zabio, Gwadiol izjednačio

Dana 22. veljače, u prvom kolu 1/8 finala UEFA Lige prvaka, Manchester City igrao je u gostima protiv Leipziga Red Bulla, remiziravši 1-1, pretrpjevši dva uzastopna remija. U prvom poluvremenu Mahrez je postigao 1 gol za Manchester City; u drugom poluvremenu Gwadiol u dresu RB Leipzig glavom postiže izjednačenje rezultata.

14. minuta, Manchester City je izveo koer s desne strane, Mahrez je zabio loptu u sredinu šesnaesterca, onda je Dias glavom šutirao, ali je Blasvic obranio. 16. minuta Glarish je prošao s loptom, a Schrager ga je s leđa srušio. Manchester City je dobio set loptu blizu vrha šesnaesterca, Mahrez ju je uzeo i pucao lijevom nogom, ali je odbijen od zida. 18. minuta, Beardo Silva je vratio loptu s desne strane šesnaesterca, Rodri se nadovezao i bez zaustavljanja loptu direktno guuo desnom nogom, ali previsoko. 27. minuta, pogriješio je Schrager, Glarish završio ukradenu loptu pa ubacio, Gundogan potom proigrao Mahreza koji je krenuo prema naprijed, potom je Mahrez pogodio dalji kut, Manchester City 1-0! 68. minuta, Grealish je ravno ubacio u vezni red, Harland je guuo loptu u desnu stranu šesnaesterca, potom iz malog kuta guuo desnom nogom, ali je promašio ispod blizine obrane. 70. minuta, Leipzig je izveo koer s lijeve strane, Halstenberg je ubacio, Gwadiol je visoko skočio i glavom zabio za Leipzig 1-1 Manchester Cityja.

Ovo je treći put da Manchester City protiv RB Leipziga igraju u Ligi prvaka. Prošle sezone, Manchester City je prvo pobijedio 6-3 kod kuće, a zatim izgubio 1-2 u gostima od RB Leipziga. Ovaj put je izostao De Bruyne zbog ozljede, Manchester City je napravio 0 zamjena, mnogi navijači u Jeftini Dres Manchester City mislili su da bi ovo mogao biti trener Guardiolin eksperiment nove taktike.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : RB Leipzig,Jeftini Dres Manchester City, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 80 تاريخ : پنجشنبه 4 اسفند 1401 ساعت: 19:33