Premier liga: Leicester City 1:0 Arsenal, prekrasna igra novih topnika

25. veljače, 25. kolo Premier lige, Arsenal 1-0 Leicester City, nastavlja prvo mjesto s 2 boda prednosti u odnosu na Manchester City. Martinelli u Arsenal Nogometni Dresovi postigao je jedini pogodak. U proteklih 6 utakmica protiv Leicester Cityja Arsenal ima 5 pobjeda i 1 poraz.

6. minuta, Ødegaard je dodao loptu, Saka je pucao s desne strane šesnaesterca, ali je izblokiran. 12. minuta, Zinchenko je dodao loptu, Trossard je pucao u šesnaesterac, ali je izblokiran. 25. minuta, Arsenalov udarac iz kuta, vratar Leicestera Ward je izbio loptu, potom je Trossard pogodio iz daljine izvan šesnaesterca, ali kako je Ben White napravio faul, sudac ga je poništio nakon gledanja videa. 31. minuta, Zinchenko je pogriješio glavom, Ishinacho je pogodio, ali nije uspio zbog ofsajda. 42. minuta, Ødegaard je dodao loptu, Martinelli je ubacio iz malog kuta s lijeve strane, ali promašio.

Minutu drugog poluvremena Trossard je sjajno ubacio s lijeve strane, Martinelli se probio u šesnaesterac i niskim udarcem s lijeve strane zabio, Arsenal 0-1, Martinelliju je to 20. prvoligaški pogodak! 57. minuta, Zinchenko je pucao s vanjske strane, a Ward brani. 59. minuta, Ødegaard je pucao iz daljine, ali je izblokiran. 71. minuta, Endidi je ukrao i dodao loptu, Hall je promašio šut iz daljine. Na kraju je Arsenal pobijedio Leicester City 1-0.

U ovoj utakmici Arsenal je preuzeo apsolutnu inicijativu, a igra novih topnika natjerala je sve navijače koji nose Jeftini Dres Arsenal da više ne brinu o ozljedama Thomasa i ostalih igrača. Trossard je služio kao središnji napadač umjesto Nketiaha, Jorginho je započeo i odigrao cijelu utakmicu s najviše 4 statistike: 10 puta za vraćanje lopte, 95 dodira, 3 ukradene lopte, 68 uspjeha od 86 dodavanja.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Arsenal Nogometni Dresovi,Jeftini Dres Arsenal, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 68 تاريخ : يکشنبه 7 اسفند 1401 ساعت: 18:03