Premier liga: Arsenal 4-0 Everton, Martinelli postigao 2 gola, Saka i Ødegaard po 1 gol

U nadopunskoj utakmici 7. kola Premier lige Arsenal je 1. ožujka na domaćem terenu svladao Everton rezultatom 4-0. Martinelli je postigao 2, Saka i Ødegaard po 1 gol. Arsenal je nastavio prvo mjesto s tri uzastopne pobjede, vodeći pred Manchester Cityjem 5 bodova. Čini se da plavo-bijelom Manchester City Nogometni Dresovi neće biti lako nadmašiti crveno-bijeli dres Arsenala.

40. minuta, Zinchenko je direktno ubacio s desne strane, Saka se okrenuo i iz malog kuta ubacio s desne strane šesnaesterca i pogodio za Arsenal 1-0! 46. minuta, Šaka je uspješno ubacio s leđa, Martinelli je dobio loptu i protiv vratara guuo i pogodio, Arsenal 2-0! 70. minuta, Trossard je ubacio u šesnaesterac po lijevoj strani i vratio, Ødegaard je guuo, ali je bio izblokiran pa je zabio, Arsenal 3-0! 80. minuta, Zinchenko je izveo direktan ubačaj, Nketiah je s lijeve strane ubacio na gol, a onda Martinelli iz pete poentirao za 4-0.

Ove sezone Arsenal je po 12. put zadržao nepromijenjen startni dio, a ovo im je 100. ligaška pobjeda nad Evertonom. Ove sezone Martinelli je postigao 11 golova u Premier ligi, Saka je zabio 10. Arsenal je jedina momčad u Premier ligi s dva igrača koja su ove sezone postigla 10 ligaških golova. Kao što oni navijači koji nose Arsenal Nogometni Dresovi često kažu: Arsenal ne kupuje zvijezde, on ih stvara.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Manchester City Nogometni Dresovi,Arsenal Nogometni Dresovi, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 65 تاريخ : پنجشنبه 11 اسفند 1401 ساعت: 11:14