Premier liga: Brentford 3-2 Fulham

Brentford je 6. ožujka u 26. kolu Premier lige na svom terenu svladao Fulham rezultatom 3-2. Dvije momčadi pokazuju prekrasnu igru, bilo da su navijači u dresu Brentforda ili u dresu Fulham FC, niti jedna nije znala rezultat do zadnje minute. Pinnock i Matthias Jensen zabili su po 1 gol, Ivan Toney zabio je penal za Brentford. Solomon i Carlos Vinicius zabili su svaki po 1 za Fulham.

3. minuta, Mbeumo je pucao iz blizine, ali je promašio. 6. minuta Pinnock u dresu Brentforda s brojem 11 puca i zabija u šesnaesterac, Brentford 1-0! 16. minuta, Mbeumo je iz slobodnog udarca pogodio vratnicu. 35. minuta Ivan Tony iz slobodnog udarca pogađa okvir vrata i izlazi u aut. 39. minuta Pereira je iz slobodnog udarca pogodio okvir gola. Tada je Solomon u dresu broj 11 Fulhama glavom zabio za Fulhama 1-1! 53. minuta, Issa Diop je rušio Christiana Nellgaarda u šesnaestercu, dosuđen je penal. Ivan Toney je uzeo i zabio, Brentford 2-1! 69. minuta Ivan Toney pucao je s sredine terena, ali previsoko. 85. minuta Mathias Jensen gura i zabija, Brentford 3-1! 99. minuta, Carlos Vinicius ubacuje pred gol, Fulham 2-3.

Fulham trenutno zauzima 7. mjesto s 39 bodova u 25 utakmica, a učinak momčadi daleko je premašio očekivanja. Nogometaš Fulhama Mitrović do sada je zabio 11 golova i nalazi se na 5. mjestu. Brentford je zauzeo 9. mjesto s 35 bodova iz 23 utakmice. Igrač Brentforda Ivan Toney zabio je 14 golova i zauzeo 3. mjesto u ligi. Brentford je izgubio samo 1 od svojih 12 domaćih utakmica ove sezone.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Fulham FC, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 69 تاريخ : سه شنبه 16 اسفند 1401 ساعت: 11:21