Manchester City protiv Manchester Uniteda 6-3,Haaland nezaustavljiv

"Manchester je plav!" Mladić u plavim Dresovi Manchester City svladao je 2. listopada Manchester United rezultatom 6-3 u prvom kolu "Derbyja" Premier lige 2022.-2023. Haaland je bio nezaustavljiv, upisao je 3 gola i 2 asistencije. 22-godišnji norveški napadač još jednom je navijačima pokazao savršenu igru.

Zapravo, Manchester City je bio znatno bolji u posljednjim sezonama, ali Manchester United je osvojio četiri uzastopne prvenstvene pobjede pod vodstvom novog trenera Ten Haga, zbog čega su navijači očekivali da će se natjecati s Manchester Cityjem u "derbiju". No, u samo 7 minuta od otvaranja Beardo Silva asistirao je Fodenu za pogodak. Odmah potom zabio je Haaland u 34. i 37. minuti, da bi u 43. minuti Foden na preciznu asistenciju Haalanda postigao još jedan gol. Na kraju prvog poluvremena Manchester City je vodio s 4. lopte. Navijači u plavim Dresovi Manchester City su slavili, a mnogi navijači u crvenim Dresovi Manchester United napustili su stadion nakon 45 minuta.

U drugom poluvremenu Anthony Worldbo je zabio gol, ali Haaland i Foden su opet zabili, obojica su završili hat-trickove, a zatim je Martial ušao s klupe i postigao dva pogotka zaredom za rezultat 3-6. Ronaldo nije igrao u ovoj utakmici, ali je svjedočio fijasku Manchester Uniteda na klupi.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Dresovi Manchester City,Dresovi Manchester United, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 100 تاريخ : چهارشنبه 13 مهر 1401 ساعت: 14:50