UEFA Liga prvaka: Real Madrid 1-0 Liverpool, prošao dalje s ukupnim rezultatom 6-2

Dana 15. ožujka, u 1/8 finala Lige prvaka, Real Madrid je pobijedio Liverpool 1-0 kod kuće, uspješno se plasiravši u sljedeći krug. U 79. minuti Benzema u Real Madrid Nogometni Dresovi postiže jedini pogodak na ovoj utakmici.

3. minuta Benzemin udarac je obranjen. 6. minuta, udarac iz kuta Real Madrida, Benzema je pucao, ali je izblokiran. 7. minuta, Salah u Liverpool Nogometni Dresovi broj 11 dodao je loptu u prednje polje, a onda je Núñez pucao, ali je obranjen. 11. minuta, koer Real Madrida, Valverdeov udarac iz daljine je izblokiran, zatim Kroos još jedan udarac, ali je ipak obranjen. 20. minuta, Nacho je ubacio, Camavinga iz daljine, ali lopta je obranjena. 22. minuta, koer Reala, Modrić je pucao iz daljine, ali promašuje. 26. minuta, Aold je ubacio, Gakpo glavom, ali promašuje. 31. minuta, Fabio je dodao loptu, Núñez je glavom promašio. 33. minuta, Núñez puca, ali promašuje. 34. minuta, udarac iz kuta Liverpoola, Konate puca previsoko. 35. minuta, Veninus je prošao Aolda pa pucao, ali je bio blokiran. 36. minuta, Gakpo je pucao, ali je obranjen, onda Liverpool izbacuje iz kuta, Milner iz daljine je blokiran. Nadoknada vremena, Venicius je prošao, Benzema je pucao izdaleka, ali je izblokiran. Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 0-0.

53. minuta Robertson je dodao loptu koju mu je ukrao Benzema. Potom je Benzema direktno ubacio, Valverde se probio u šesnaesterac i pucao, ali je bio izblokiran, zatim je prošao horizontalno na desnu stranu šesnaesterca, Benzema je guuo, ali je spašeno. 56. minuta, Venicius je prošao po desnoj strani, Benzema je pucao, ali je Aold izbio. 63. minuta, Moderic je izborio loptu na lijevoj strani i dodao, Valverde je glavom, ali promašuje. 69. minuta, Venicius je prošao, Benzema pucao i promašio. 73. minuta Liverpoolov trener Klop protestirao je i dobio žuti karton. 79. minuta, Benzema je uzeo loptu u šesnaestercu, Venicius je pucao, ali promašio, pao na zemlju i dodao loptu, Benzema je lako guuo prazna vrata i pogodio, Real Madrid 1-0! Tada je Benzema zamijenjen zbog ozljede. Na kraju utakmice Real Madrid je na domaćem terenu pobijedio Liverpool 1-0, ukupnim rezultatom 6-2, uspješno prošao dalje.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Real Madrid Nogometni Dresovi,Liverpool Nogometni Dresovi, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 64 تاريخ : پنجشنبه 25 اسفند 1401 ساعت: 11:34