Premier liga: Chelsea 2-2 Everton, Chelsea vjerojatno nema šanse za ulazak među prva 4

18. ožujka, 28. kolo Premier lige, Chelsea 2-2 Everton kod kuće. Niti jedna strana nije postigla gol u prvom poluvremenu. U drugom poluvremenu Felix u Chelsea Nogometni Dresovi s brojem 11 postiže prvi gol, Havertz zabija jedanaesterac; Doucuré u Everton Nogometni Dresovi s brojem 16 postigao je pogodak glavom, a zatim je Ellis Simms glavom zabio za izjednačenje rezultata.

Prvi pogodak pao je u 52. minuti, Enzo je dugo dodao iz zaleđa, Chilwell ga je prošao u šesnaesterac, Keane je izbio, a onda se Felix nadovezao i pucao, lopta je pogodila vratnicu i odbila se u gol, Chelsea 1- 0! 69. minuta, Tarkovsky je dodao loptu glavom, a Doucuré je glavom zabio pred gol Evertona za 1-1! 76. minuta, Reece James je srušen u šesnaestercu i dobio je kazneni udarac, zabio ga je Haverts i Chelsea 2-1! 89. minuta, Simms je guuo loptu pored Coulibalyja i pogodio, Everton 2-2!

Chelsea je nakon utakmice zauzeo 10. mjesto s 38 bodova, 10 pobjeda, 8 remija i 9 poraza, 11 bodova manje od 4. Tottenhama. Ako Chelsea želi ući među top 4, mora se suočiti s jakim momčadima poput Newcastlea i Liverpoola. Čak iu očima onih navijača koji nose Jeftini Dres Chelsea, ove sezone je nemoguće da Chelsea nastavi sudjelovati u Ligi prvaka sljedeće sezone s rezultatima Premier lige. Postoji i drugi način, osvojiti Ligu prvaka. No, možda će biti i teže, jer je Chelseaju u četvrtfinalu protivnik posljednji prvak Real Madrid.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Chelsea Nogometni Dresovi,Everton Nogometni Dresovi,Jeftini Dres Chelsea, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 62 تاريخ : يکشنبه 28 اسفند 1401 ساعت: 14:19