2 asistencije i 1 gol, Messi je vodio PSG do pobjede od 3-0 nad Ajaccioom

ساخت وبلاگ

22. listopada, 12. krug Ligue 1, Paris Saint-Germain pobijedio je Ajaccio 3-0, Messi je nosio plavi Dresovi Paris Saint-Germain organizirao suptilnu suradnju s Mbappéom, Messi 1 pucanjem i 2 prolaza, Mbappé 1 Pass i 2 pogotka.

Dok Neymar nije mogao igrati zbog ozljede, Messi i Mbappé kao dva glavna igrača za tim. 23. minutu, Messi je poslao loptu, Mbappé je postigao s lijeve strane kaznenog prostora. 78. minutu, Mbappé je napravio loptu petom, Messi je golmana prošao izvanredno i postigao pogodak! 81. minutu, Messi je prošao loptu u sredini, Mbappé je pucao i postigao pogodak, 3-0!

Prije ove igre, Messi je igrao 15 puta za Pariz, doprinijevši 8 golova i 8 asistencija, njegova uvredljiva učinkovitost daleko je premašila u odnosu na prošlu sezonu. Ovogodišnji Svjetski kup bit će Messijev posljednji izazov svjetskom naslovu. Ako uspije doći do vrha, nesumnjivo će postati treći prepoznati "Kralj lopte" nakon Peléa i Maradone. Svaki obožavatelj nosi Dresovi Messi dobro ga želi i savršen kraj za svoju karijeru.

Nogometni Dresovi...
ما را در سایت Nogometni Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Dresovi Paris Saint,Germain,Dresovi Messi, نویسنده : ALLIAN sportskidres بازدید : 78 تاريخ : دوشنبه 2 آبان 1401 ساعت: 20:16